Obserwatorzy:

CO NA DZIEŃ MAMY? PREZENTY Z GOODIES

10:00 Karolina Rogala 0 Comments

Dzień matki jest jednym z tych dni, o których zapomnieć nie można zapomnieć. Dzisiaj pokaże Wam kilka propozycji na prezent na ten wyjątkowy dzień, które pochodzą ze sklepu Goodies.
Mam nadzieję, że moje propozycje się Wam spodobają. Pamiętajcie, żeby do tych fizycznych prezentów dołączyć kosz miłości i uścisków :)
Stylowy zegar Click Cube (KLIK)  - wiemy jak to jest z mamami, często w biegu, planują każdą minutę dnia, każdy obowiązek, więc z pewnością taki gadżet im to umili. Jeśli i Wasze mamy są bardzo "czasową" osobą to na pewno ten zegar będzie idealnym prezentem.

Każda mama potrzebuje czasu dla siebie i czasu, kiedy jest sama, z książką, kubkiem kawy i... ciepłymi kapciami. Wybrałam kapcie jednorożce, aby każda z nich mogła odpłynąć do krainy, w której dzień ma więcej godzi, a dzieci są grzeczne i mama może zająć się sobą ;)

Świeca o zapachu róży to idealny dodatek do domowego spa, na które zasługuje każda mama. Spraw jej taką świecę, dołóż do tego jakaś maseczkę do twarzy i zafunduj swojej mamie relaks.

Czy Wasze mamy tak jak moja wpadły w szał internetu i Facebooka? Teraz wiecznie narzeka na baterię w telefonie, więc stylowy powerbank to idealny gadżet, który przyda się każdej mamie online.

Jeśli codziennie rano Wasza mama walczy z czasem i często nie ma nawet czasu wypić porannej kawy to może czas pomyśleć o kubku termicznym? Ale takie standardowe, klasyczne są już nudne...
Co powiecie na kubek termiczny w kształcie... rogu? Takiego gadżetu na pewno pozazdrości jej nie jedna koleżanka!


Pamiętajcie, że to są wyłącznie moje propozycje, które zakupicie w sklepie Goodies. Na ich stronie możecie znaleźć jeszcze mnóstwo innych inspiracji, więc koniecznie zajrzyjcie, a na pewno znajdziecie coś idealnego dla swojej mamy :)

0 komentarze: