Obserwatorzy:

PUMEKSY - NIEODŁĄCZNA CZĘŚĆ KAŻDEGO PEDICURE, PUMICE

10:00 Karolina Rogala 0 Comments

Jak wiadomo o stopy trzeba dbać cały rok - chyba nikt nie ma do tego wątpliwości. Zima na pewno nas nie usprawiedliwia. Na pomoc w pielęgnacji naszych stóp, a dokładniej na pomoc w złuszczaniu
martwego naskórka wychodzi firma Pumice, która ma w swojej ofercie pumeksy o przeróżnych kształtach.Otrzymałam od firmy mnóstwo pumeksów, którymi za jakiś czas na pewno się z Wami podzielę,
bo z takim zapasem mogę spokojnie nie kupować pumeksów do końca życia!


Co mówi o sobie sama firma?

I.M.P.A. jest największym producentem pumeksu kosmetycznego w Polsce i jednym z liderów rynku światowego.
Dzięki doskonałej jakości produktów, elastycznej obsłudze i indywidualnym podejściu do klienta nasze produkty cieszą się popularnością i zaufaniem w ponad 35 krajach świata.
Jakość naszych pumeksów wynika z ponad 35-letniego doświadczenia oraz ze starannego procesu badań i rozwoju naszych produktów.
Najwyższa jakość poparta atrakcyjną ceną czyni naszą ofertę wyjątkową.


Misja
Naszym celem jest dostarczenie klientom wyjątkowych produktów, wyprodukowanych zgodnie z najwyższymi światowymi standardami, za rozsądną i akceptowalną cenę.

Produkt
Nasz PUMEKS produkowany jest ze spienianego poliuretanu. Używamy surowców najwyższej jakości dostarczanych przez naszych długoletnich dostawców.

Know - How
Dzięki ponad 30-letniemu know - how, doświadczeń i prób stworzyliśmy PUMEKS, który jest doskonałą kombinacją twardości, elastyczności i ścierności oferującą wyjątkowe właściwości użytkowe.

Jakość
Wysoką jakość naszych produktów można rozpoznać przez jednolitą, homogeniczna strukturę naszego PUMEKSU. Nie ma w niej dziurek, ubytków, łezek, czy też innych nieregularności struktury. Dlatego nasze produkty oferują jednakowe właściwości użytkowe na całej powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej strukturze.

Co więcej, CAŁA nasza załoga pracuje w oddziale kontroli jakości, kreując środowisko nie tolerujące błędów.  (WIĘCEJ)

Firma ma w swojej ofercie nie tylko pumeksy, ale również proszki pumeksowe, które wykorzystuje się podczas manicure i pedicure jako peeling. Dodajemy go do żelu, kremu i tworzymy peeling,
którym następnie masujemy dłonie, bądź stopy.  (więcej)


Gama i ilość oferowanych produktów jest na prawdę imponująca i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Cały katalog produktów znajdziecie TUTAJ.

Mnie oczarowały niestandardowe kształty jakie w swojej ofercie ma firma i z przyjemnością będę używała owych pumeksów. 0 komentarze: